11:49:35 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اگر کشور ضعیف شد همه اقشار آسیب خواهند دید/ امروز باید از اسلام زدایی از جامعه خوف داشته باشیم
اگر کشور ضعیف شد همه اقشار آسیب خواهند دید/  امروز باید از اسلام زدایی از جامعه خوف داشته باشیم
سردار قاسم سلیمانی در جمع راه‌پیمایان ۲۲ بهمن مردم کرمان گفت:ملت ایران با هوشمندی همه فتنه‌ها، از جمله همین فتنه اخیر را که دشمن با سوء استفاده از برخی نارضایتی‌ها بوجود آورده بود،به‌صورت خودجوش خنثی کرد. به گزارش ایلنا ، سردار قاسم سلیمانی گفت: امام خمینی (ره) هرگز مطرح نکرد که چون دشمن قوی است

سردار قاسم سلیمانی در جمع راه‌پیمایان ۲۲ بهمن مردم کرمان گفت:ملت ایران با هوشمندی همه فتنه‌ها، از جمله همین فتنه اخیر را که دشمن با سوء استفاده از برخی نارضایتی‌ها بوجود آورده بود،به‌صورت خودجوش خنثی کرد.

به گزارش ایلنا ، سردار قاسم سلیمانی گفت: امام خمینی (ره) هرگز مطرح نکرد که چون دشمن قوی است ما نمیتوانیم،این همان چیزی است که رهبر معظم انقلاب هم دائما مطرح می‌کند که این جمله “ما نمی‌توانیم” را بکُشید.

خبر جدید  کنترل آفت پسیل پسته در باغ های پسته استان کرمان

وی افزود : امام با هیچ باطلی سازش نکرد،این خیلی برای مدیریت امروز مهم است.برخی امروز خرده می‌گیرند خود را پیرو امام می‌نامند اما جور دیگری عمل می‌کنند.امام هر باطلی را از ریشه نابود کرد.

سلیمانی گفت: چرا به سخنان قاطع و مواضع رهبرانقلاب خرده می‌گیرید؟امام را ندیدید؟سخنان امام در مقابل ضدانقلاب و دشمنان را نشنیدید؟ امام خط شکن بود اول خود حرکت کرد بعد مردم را فراخواند،دلیل موفقیت ما در جنگ نیز برگرفته از همین فرهنگ بود،فرماندهان در جنگ جلودار بودند.

خبر جدید  بازگشت اولین گروه از زائران کرمانی

 به گفته این سردار انقلاب اگر وزیری در ساختمان بلند بالا و کاخ نشست و دستور صادر کرد، این فرمان تا به نفع ملت اجرا شود نفس مردم را می‌گیرد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد : امروز باید از اسلام زدایی از جامعه خوف داشته باشیم،اگر این کشور ضعیف شد همه اقشار آسیب خواهند دید. رکن قدرت نظام، اسلام است اگر پایه های اسلام ضعیف شد دشمن می‌تواند به ما ضربه بزند.

خبر جدید  اشتغال 177 نفری در طرح اشتغال «کاج» در کرمان

 سلیمانی گفت: گاهی اوقات برخی افراد از عملیات روانی دشمن می‌ترسند و تلقین ترس به جامعه می‌کنند، این غلط است چون در واقع دشمن از ما می‌ترسد.

photo_۲۰۱۸-۰۲-۱۱_۱۰-۵۸-۳۴

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال