14:26:32 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین تیم امداد و نجات سواره با اسب کشور در رفسنجان تشکیل شد
اولین تیم امداد و نجات سواره با اسب کشور در رفسنجان تشکیل شد
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم بابایی پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه تشکیل اولین تیم امداد و نجات سواره با اسب در کشور در شهر صفائیه مرکز بخش فردوس رفسنجان اظهار داشت: اولین تیم امداد و نجات سواره با اسب کشور از امروز در رفسنجان تشکیل می‌شود که تاکنون در هیچ جای کشور این

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم بابایی پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه تشکیل اولین تیم امداد و نجات سواره با اسب در کشور در شهر صفائیه مرکز بخش فردوس رفسنجان اظهار داشت: اولین تیم امداد و نجات سواره با اسب کشور از امروز در رفسنجان تشکیل می‌شود که تاکنون در هیچ جای کشور این چنین کاری انجام نشده است.

خبر جدید  کسب 3 مدال توسط دانشجویان علوم پزشکی جیرفت در المپیاد علمی کشور

وی افزود: این تیم اولین‌ بار توسطه خانه هلال شهر صفاییه در راستای برنامه‌های مدیریت بحران جامعه‌محور تشکیل شده است.

بابایی بیان کرد: اصل کار این است که برای تکمیل برنامه‌های مدیریت بحران جامعه‌محور این اقدام صورت می گیرد و با تشکیل این تیم آمادگی خود مردم برای مواجهه با شرایط اضطراری بالاتر می‌رود.

خبر جدید  هشدار در زمينه شیوع آنفلوانزای پرندگان

رئیس جمعیت هلال‌احمر رفسنجان تصریح کرد: ۳۰ نفر عضو  تیم سواره با اسب هستند که آموزش‌های لازم برای کمک در شرایط اضطراری را به طور کامل می‌بینند.

بابایی ادامه داد: تیم امداد و نجات سواره با اسب با توجه شرایط اقلیمی در جاهایی که دسترسی به مناطق کوهستانی توسط خودروهای امداد و نجات به تأخیر بیفتد، با اسب خودشان را به محل می‌رسانند.

خبر جدید  برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم تخصصی قرآن کریم

به گفته وی شهرستان رفسنجان بیشتر خانه‌های هلال را در کشور دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال