22:56:26 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهدای عضو در شهرستان بافت جان سه نفر را نجات داد
اهدای عضو در شهرستان بافت جان سه نفر را نجات داد
هماهنگ‌کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با رضایت خانواده‌ای از شهرستان بافت، اعضای بدن مرحوم علی دهقانی به بیماران نیازمند دریافت عضو اهدا شد.  به گزارش ایلنا از کرمان، مجید گیلانی در این‌باره افزود: مرحوم دهقانی در صحنه تصادف دچار مرگ مغزی شد که پس از بستری، مرگ مغزی وی در بیمارستان

هماهنگ‌کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با رضایت خانواده‌ای از شهرستان بافت، اعضای بدن مرحوم علی دهقانی به بیماران نیازمند دریافت عضو اهدا شد.

 به گزارش ایلنا از کرمان، مجید گیلانی در این‌باره افزود: مرحوم دهقانی در صحنه تصادف دچار مرگ مغزی شد که پس از بستری، مرگ مغزی وی در بیمارستان شهید باهنر کرمان تایید و کار رضایت‌گیری از خانواده وی انجام شد.

خبر جدید  گرد و خاک کرمان را فرا گرفت/احتمال وقوع طوفان شن در جاده ها

 وی ادامه داد: خانواده مرحوم دهقانی نیز با اهدای اعضای عزیز خود به بیماران نیازمند موافقت کردند و امروز ۲۸ بهمن ماه دو کلیه آن مرحوم به یک خانم و آقا در بیمارستان افضلی پور پیوند زده شد.

 به گفته وی کبد آن مرحوم نیز به یک مرد در بیمارستان افضلی‌پور کرمان پیوند زده شد.

خبر جدید  " امروز وفردا "کرمانیها میزبان 20شهید گمنام

 هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان ضمن قدردانی از این کار خداپسندانه خانواده دهقانی گفت: چند سال پیش اعضای پدر مرحوم دهقانی که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند اهدا شد که امروز خانواده دهقانی این کار خداپسندانه را تکرار کردند و پسر نیز راه پدر را طی کرد.

خبر جدید  تشریح برنامه های رزمایش محمد رسول الله ۲ در کوهبنان

 وی در پایان از تیم پزشکی و درمانی مراکز درمانی شهید باهنر و افضلی پور قدردانی کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال