6:31:47 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی منشأ بیداری ملت‌های آزاده جهان است
انقلاب اسلامی منشأ بیداری ملت‌های آزاده جهان است
گروه سیاست و اقتصاد: مدیر آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد گفت: انقلاب اسلامی منشأ بیداری ملت‌های آزاده جهان در مبارزه با استکبار است و بسیاری از مردم دنیا با الهام از انقلاب اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی نظام سلطه ایستاده‌اند و منشاء تحولات عظیم و تاریخ ساز در جهان شده است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)

گروه سیاست و اقتصاد: مدیر آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد گفت: انقلاب اسلامی منشأ بیداری ملت‌های آزاده جهان در مبارزه با استکبار است و بسیاری از مردم دنیا با الهام از انقلاب اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی نظام سلطه ایستاده‌اند و منشاء تحولات عظیم و تاریخ ساز در جهان شده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، مهران سنجری‌نیا، مدیر آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد دیروز یکشنبه، ۱۵ بهمن در جمع دانش‌آموزان گفت: دهه فجر فرصتی برای بیعت دوباره با آرمان‌های انقلاب، امام شهدا و رهبری است و در این میان اهمیت ترویج و تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید به ویژه نوجوانان و دانش‌آموزان بسیار مهم و اساسی است.
وی تصریح کرد: تمام مردم از برکات انقلاب استفاده می‌کنند و همه خود را مدیون انقلاب می‌دانند، زیرا زمینه‌های پیشرفت و سعادت را انقلاب اسلامی برای تمام اقشار جامعه فراهم کرده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد گفت: استکبار جهانی در دوران انقلاب اسلامی تلاش‌های زیادی را از جمله با ایجاد جنگ تحمیلی و تحریم‌های ظالمانه برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام داده است که همه این توطئه‌ها با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حضور به موقع و آگاهانه مردم در صحنه خنثی شده است.
سنجری‌نیا اظهارکرد: حضور و ایستادگی مردم ایران در صحنه‌های مختلف برای دفاع از انقلاب اسلامی موجب شده است که امروز جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌های مختلف از قدرت‌های برتر جهان باشد و این رشد و ترقی موجب قطع وابستگی کشور به قدرت‌های استکباری شده است.
وی بیان کرد: انقلاب اسلامی منشأ بیداری ملت‌های آزاده جهان در مبارزه با استکبار است و بسیاری از مردم دنیا با الهام از انقلاب اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی نظام سلطه ایستاده‌اند و منشاء تحولات عظیم و تاریخ ساز در جهان شده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد افزود: دهه مبارک فجر فرصتی برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه نسل جوان و دانش آموزان که آینده‌سازان این کشور است.
سنجری‌نیا تأکید کرد: انقلاب اسلامی بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما ارزانی داشته است، لذا باید قدر این انقلاب را بدانیم و از ارزش‌ها و دستاوردهای آن به خوبی پاسداری کنیم و اگر بتوانیم ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و سیره شهدا را در بین نسل جوان ترویج کنیم، قطعا پیروز خواهیم بود.

خبر جدید  بیش از ۱۶۰ هزار دانش‌آموز کرمانی در مدارس ناایمن درس می‌خوانند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال