9:30:31 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقال آب نیاز، جدی یزد و کرمان جهت چشم‌اندازی روشن برای آینده
انتقال آب نیاز، جدی یزد و کرمان جهت چشم‌اندازی روشن برای آینده
استاندار یزد گفت: استان های یزد و کرمان هر دو برای چشم انداز آینده خود نیاز جدی به انتقال آب دارند و از هر گزینه ممکن و میسوری استفاده می کنند. به گزارش ایسنا،«محمود زمانی قمی» صبح امروز(یکشنبه  ۲۹ بهمن‌ماه) در جلسه مشترک شورای حفاظت از منابع آب استان‌های یزد و کرمان اظهار کرد: چشم‌انداز

استاندار یزد گفت: استان های یزد و کرمان هر دو برای چشم انداز آینده خود نیاز جدی به انتقال آب دارند و از هر گزینه ممکن و میسوری استفاده می کنند.

به گزارش ایسنا،«محمود زمانی قمی» صبح امروز(یکشنبه  ۲۹ بهمن‌ماه) در جلسه مشترک شورای حفاظت از منابع آب استان‌های یزد و کرمان اظهار کرد: چشم‌انداز ۱۴۲۰ و حتی ۱۴۵۰ استان‌های یزد و کرمان حتماً به پای تصمیمات امروز ما نوشته می‌شود و تغییر اقلیم و همه رخدادهایی که جمع شده، می‌گوید که امروز زمان تصمیم‌گیری دقیق و البته فوری است و باید به آن توجه کرد.

وی با اشاره به این‌که استان‌های یزد و کرمان بخشی از تمدن بزرگ کشور هستند و در اقتصاد منطقه نقش مهمی دارند، افزود: پیش نیاز همه چشم‌اندازها در حوزه معدن، صنعت و گردشگری که بخش قابل توجهی از کشور در این خطه مورد عنایت است، تأمین آب است.

خبر جدید  رونق بازار تاریخی کرمان+گزارش

زمانی قمی تصریح کرد: یزد به‌عنوان نخستین شهر خشتی جهان وقتی ثبت می‌شود، ورود گردشگر خارجی از سال ۹۲ تا ۹۶ به این استان به طور چشمگیری افزیش یافته و رغبت بهره بردن از این مزیت را دو چندان می‌کند.

استاندار یزد گفت: انتقال آب و دیدن نیازهای دو استان در چشم‌انداز ۵۰ سال آینده موضوعی است که باید در زمینه توسعه صنعت، معدن و گردشگری و سایر بخش‌ها به آن توجه کرد.

خبر جدید  قاطعیت شورای نگهبان برای جلوگیری از نفوذ در کشور+گزارش

وی افزود: هم‌اکنون کار ما پیدا کردن آسیب‌های سر راه انتقال آب از خلیج‌فارس است که اکنون توسط صنعتگران دو استان در حال کار است و تسریع در این پروژه که منفعت بالایی را به استان هرمزگان و بعد بهره‌مندی استان‌های کرمان و یزد را در پی دارد، دنبال می‌کنیم.

زمانی قمی یادآور شد: ما دولتی‌ها طبیعتاً خیلی از کارها را به‌صورت کامل نمی‌توانیم انجام دهیم و باید دستمان را به سوی بخش خصوصی در همه حوزه‌ها از جمله پروژه انتقال آب دراز کنیم.

وی افزود: هم‌افزایی دو استان برای تأثیر بر مناسبات دولت و اخذ مجوز، پیشبرد کارها و تمرکز بر انتقال آب از دریای عمان تأثیر خوبی دارد.

خبر جدید  دومین محموله هدایای مردمی درمناطق زلزله‌زده کوهبنان

زمانی قمی گفت: استان‌های یزد و کرمان هر دو برای چشم‌انداز آینده خود نیاز جدی به انتقال آب دارند و از هر گزینه ممکن و میسوری استفاده می‌کنند و هیچ گزینه‌ای برای بررسی دور از نظر ما نخواهد بود و توانمان را روی هم گذاشته و در دولت و سایر جاها می‌کوشیم که این اتفاق شکل بگیرد.

وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم نظم هم‌افزایی برای پیگیری پروژه انتقال آب با استان کرمان ایجاد کرده و به‌زودی در این زمینه با وزیر نیرو جلسه‌ای خواهیم داشت.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال