22:50:19 - سه‌شنبه 2 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انباشت بخش اعظمی از خرمای با کیفیت جنوب کرمان در سردخانه‌ها
انباشت بخش اعظمی از خرمای با کیفیت جنوب کرمان در سردخانه‌ها
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد درمجلس با بیان اینکه بخش اعظمی از خرمایی جنوب کرمان د ر سردخانه‌ها به سرمی‌برد،گفت: کاهش هزینه سوخت هواپیماهای باربری عاملی برای صادرات خرما به کشورهای حوزه خلیج فارس تلقی می‌شود. شعار سال: یحیی کمالی پوردر گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملتدرباره حال و روز خرما داران در این حوزه

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد درمجلس با بیان اینکه بخش اعظمی از خرمایی جنوب کرمان د ر سردخانه‌ها به سرمی‌برد،گفت: کاهش هزینه سوخت هواپیماهای باربری عاملی برای صادرات خرما به کشورهای حوزه خلیج فارس تلقی می‌شود.

شعار سال: یحیی کمالی پوردر گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملتدرباره حال و روز خرما داران در این حوزه انتخابیه، گفت: برایتسهیل صادرات خرمابا کیفیت جیرفت از فرودگاه این حوزه انتخابیه به کشورهای حوزه خلیج فارس،افغانستان و روسیه ما نیازمند ایجاد پایانه صادراتی در این حوزه انتخابیه است که در راستای ایجاد این پایانه بسیار مهم بتوانیم محصولات کشاورزان را به طریق مستمر روانه بازار صادراتی کنیم.

خبر جدید  میلیارد‌ها تومان سرمایه در مسکن حبس شد!

نماینده مردم جیرفت وعنبرآباد درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از موانع صادرات بهینه خرما به بازارهای جهانی جابجایی متعدد و معطلی در گمرک است که موجب می شود که کیفیت خرما با کاهش روبرو شود.

کمالی پور افزود: بالا بودنهزینه‌های باربری هواپیماییما را از گردونه رقابت با دیگر کشورهای صادر کننده خرما حذف می کند زیرا زمانی که کشاورزان با هزینه بالایی محصولی همچون خرما رابه اصطلاح روانه ترانزیت هوایی می‌کنند، بدیهی است که در راستای آن باید بهای خرما را نیز برای سنخیت باهزینه تولیدافزایش دهد که در این راستا مشخص است ،محصول قابلیت تعیین نرخ صادراتی را برای رقابت با دیگر کشورهای صادر کننده خرما را نخواهد داشت.

خبر جدید  یادواره شهدای کارمند استان کرمان برگزار شد

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه بخش اعظمی از خرمایی جنوب کرمان در سردخانه‌ها به سرمی‌برد یادآورشد: کاهش هزینه سوخت هواپیماهای باربری عاملی برایصادرات خرمابه کشورهای حوزه خلیج فارس تلقی می‌شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری مجلس شورای اسلامی ، تاریخ انتشار ۱۱دی ۹۶، کدمطلب:۳۶۳۴۷۷، www.icana.ir

خبر جدید  سیل در «رمشک» ۲ میلیارد تومان خسارت وارد کرده است

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال