5:50:30 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امروز جهان تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدی است
امروز جهان تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدی است
گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه جیرفت گفت: امروز جهان تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدی است و مسلمانان در یک تشکیلات بزرگ اسلامی رونق و زرق و برق کاخ های سفید و سرخ را از بین خواهند برد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر، امام جمعه جیرفت در خطبه‌های نماز جمعه

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه جیرفت گفت: امروز جهان تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدی است و مسلمانان در یک تشکیلات بزرگ اسلامی رونق و زرق و برق کاخ های سفید و سرخ را از بین خواهند برد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر، امام جمعه جیرفت در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با تبریک ایام‌الله دهه فجر و فرا رسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن، با اشاره به شاخصه‌های روحیه انقلابی‌گری گفت: شاخصه‌های روحیه انقلابی‌گری شامل استکبار‌ستیزی، سازش‌ناپذیری و دائمی بودن مبارزه فصلی و مقطعی، محدود و محصور به عصر و زمان خاص نبودن مبارزه است.
وی افزود: حضرت امام خمینی(ره) در نفی پذیرش ولایت کفار و مستکبران فرموده است که کسانی را که به دنبال مذاکره و کنار آمدن با دشمنان خدا هستند را به عنوان خائن معرفی می‌کند.
امام جمعه جیرفت با اشاره به مخالفان و معارضان دکترین استکبارستیزی حضرت امام خمینی(ره) بیان کرد: غربزدگان و لیبرال‌ها دانش‌آموختگانی بودند که دوران تحصیل خود را در فرهنگ غرب گذرانده‌اند و دل‌برده حکومت لیبرالیستی غرب شده‌اند و نگاه منفی به غرب و استکبار جهانی ندارند.
وی تصریح کرد: این افراد چارچوب و مبانی تمدن غرب را قبول دارند و آمال و آرزوهای خود را در گرایش کشور به سوی نظام لیبرال سرمایه‌داری غرب می‌بینند و همچنین این جریان نظام نابرابر بین‌الملل را نادیده گرفته و با نگاهی مثبت به سیاست‌های تجاوزطلبانه و استیلا‌طلبانه غرب می‌نگرند، بنابراین از به کارگیری واژه استکبار جهانی برای خطاب قرار دادن غرب و در رأس آن آمریکای جنایتکار پرهیز می‌کنند.
حجت‌الاسلام سعادت‌فر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با آفت مرعوبین و عافیت‌طلبان اظهارکرد: مرعوب شدن صفت بسیار بدی است و حال یک وقت انسان در خانه خودش نشسته است و مرعوب می‌شود، این یک نفر آدم است، اما یک وقت انسان در مسند مسؤولیتی نشسته است در مجلس است، در دولت است و اگر مرعوب شد این واویلا است و مرعوب شدن او بیانگر از دست دادن بسیاری از امکانات این ملت است.
وی با اشاره به روحیه تهاجمی بودن در برابر دشمنان بیان کرد: بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست، بلکه باید هسته‌های مقاومت را در تمامی جهان اسلام به وجود آورد و در مقابل شرق و غرب ایستادگی کرد.
امام جمعه جیرفت تأکید کرد: امروز جهان تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدی است و مسلمانان در یک تشکیلات بزرگ اسلامی رونق و زرق و برق کاخ های سفید و سرخ را از بین خواهند برد.
منبع: ستاد اقامه نمازحمعه استان کرمان

خبر جدید  برگزاری کنفرانس محاسبات تکاملی در بم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال