12:10:48 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقلام مورد نیاز شب عید در کرمان تامین شده است
اقلام مورد نیاز شب عید در کرمان تامین شده است
به گزارش خبرنگار مهر، عباس سعیدی پیش از ظهر یکشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی تامین میوه های شب عید را بر عهده دارد، اظهار داشت: گوشت مرغ و میوه شب سال در بازار موجود است. وی با اشاره به

به گزارش خبرنگار مهر، عباس سعیدی پیش از ظهر یکشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی تامین میوه های شب عید را بر عهده دارد، اظهار داشت: گوشت مرغ و میوه شب سال در بازار موجود است.

وی با اشاره به اینکه ۷۰۰ تن سیب درختی برای شب عید تامین شده است، افزود: ۵۵۰ تن سیب درختی حمل و در سردخانه ها ذخیره شده است.

سعیدی بیان داشت: از این میزان سیب درختی ۸۰ درصد سیب درختی قرمز و ۲۰ درصد سیب درختی زرد، به دلیل اینکه سیب درختی قرمز کیفیت مطلوبی ندارد تامین شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان تصریح کرد: هزار و ۴۰۰ تن پرتقال از جنوب استان برای شب عید در استان تامین می شود و سهمیه بندی میوه های شب عید شهرستان ها در اختیار فرمانداران هر شهرستان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه تمام برنج های وارداتی باید مجوز داشته باشند، گفت: دو رقم برنج هندی و پاکستانی برای شب عید در استان کرمان تامین شده و اگر برنج وارداتی مجوز نداشته باشد قاچاق محسوب می شود.

سعیدی با اشاره به اینکه بیش از هزار تن برنج در ایام پایانی سال در استان تامین شده است، تصریح کرد: در این خصوص بیش از هزار تن شکر نیز در استان تامین شده و در تامین این اقلام مشکلی وجود نخواهد داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال