11:27:32 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۸ درصدی آمار پرونده های قاچاق کالا در کرمان
افزایش ۸ درصدی آمار پرونده های قاچاق کالا در کرمان
به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان میری پیش از ظهر یکشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: در ۱۰ ماهه سال جاری نسبت به ۱۲ ماهه سال گذشته هشت درصد افزایش کمیت تعداد پرونده قاچاق کالا در استان را داشته ایم. وی افزود: طی سال جاری از

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان میری پیش از ظهر یکشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: در ۱۰ ماهه سال جاری نسبت به ۱۲ ماهه سال گذشته هشت درصد افزایش کمیت تعداد پرونده قاچاق کالا در استان را داشته ایم.

وی افزود: طی سال جاری از هزار و ۵۹۳ فقره پرونده قاچاق کالا در استان کرمان هزار و ۶۰۴ فقره مخدومه و ۷۹ فقره مانده داریم و بیش از ۱۲۹ میلیارد ریال افزایش ارزش محکومیت هایی بوده که رای صادر شده است.

میری بیان داشت: در ۱۲ ماهه سال گذشته هزار و ۴۴۲ فقره پرونده قاچاق استخراج شده که در ۱۰ ماهه سال جاری هشت درصد افزایش آورده داشته ایم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان تصریح کرد: سال گذشته ارزش ریالی پرونده های قاچاق کالا بیشتر از سال جاری بوده و این در حالیست که از لحاظ کمیت پرونده های قاچاق کالا در سال جاری افزایش یافته است.

وی گفت: براساس اسناد و مدارک رای مقتضی صادر می شود و نظرات کارشناسی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و کارشناسی که ادارات بر اساس مسئولیت خود اظهار نظر می کنند بسیار در صدور آرا موثر است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال