6:41:31 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح ۴ ساختمان پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای ریگان
افتتاح ۴ ساختمان پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای ریگان
گروه اجتماعی: فرمانده سپاه شهرستان ریگان گفت: به مناسبت ایامالله دهه فجر ۴ ساختمان پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای شهرستان ریگان افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، مصطفی دهقانیان، فرمانده سپاه شهرستان ریگان دیروز دوشنبه، ۱۶ بهمن در این مراسم گفت: این ساختمان‌ها هر کدام با زیر بنای ۶۵ متر مربع و

گروه اجتماعی: فرمانده سپاه شهرستان ریگان گفت: به مناسبت ایامالله دهه فجر ۴ ساختمان پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای شهرستان ریگان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، مصطفی دهقانیان، فرمانده سپاه شهرستان ریگان دیروز دوشنبه، ۱۶ بهمن در این مراسم گفت: این ساختمان‌ها هر کدام با زیر بنای ۶۵ متر مربع و با اعتبار ۱ میلیارد ریال ساخته و تحویل پایگاه‌های مقاومت شد.
وی افزود: از این ۴ ساختمان، یک ساختمان مربوط به پایگاه عشایری و یک پایگاه مربوط به پایگاه بسیج بانوان و ۲ پایگاه نیز عادی هستند.
فرمانده سپاه شهرستان ریگان بیان کرد: با افتتاح ساختمان ۴پایگاه مقاومت بیش از ۲هزار بسیجی در این پایگاه‌ها فعالیت دارند.
وی اظهارکرد: به زودی کار ساخت پایگاه‌های مقاومت در تعدادی از روستاهای شهرستان آغاز می‌شود.دهقانیان اظهار کرد: مهمترین برنامه‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج فرهنگی، تربیتی، ورزشی و برگزاری کلاس‌های حلقه‌های طرح صالحین هستند.
منبع: سپاه شهرستان ریگان

خبر جدید  تمامی جاده های استان کرمان باز است /کاهش شدید میدان دید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال