18:37:35 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح پل سقدر برای رفع نقطه حادثه‌خیز جاده جیرفت- بم/ ارتقاء امنیت مردم برای تردد در محور
افتتاح پل سقدر برای رفع نقطه حادثه‌خیز جاده جیرفت- بم/ ارتقاء امنیت مردم برای تردد در محور
به گزارش ایلنا، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی پس از افتتاح پل سقدر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان قرار شد بنده به جیرفت سفر کنم و ۱۰۵ کیلومتر راه روستایی و ۵۶ کیلومتر بزرگراه را افتتاح کنم. وی افزود: با افتتاح پل ۶۰ متری سقدر نقاط حادثه‌خیز

به گزارش ایلنا، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی پس از افتتاح پل سقدر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان قرار شد بنده به جیرفت سفر کنم و ۱۰۵ کیلومتر راه روستایی و ۵۶ کیلومتر بزرگراه را افتتاح کنم.

وی افزود: با افتتاح پل ۶۰ متری سقدر نقاط حادثه‌خیز محور مذکور ترمیم شد که یک اقدام مناسب برای مردم منطقه محسوب می‌شود.

خبر جدید  یک کشته در محور رودبار _ جنوب کرمان

آخوندی در ادامه بیان داشت: این مسیر تا کرمان حدود ۲۵ کیلومتر آماده است و پروژه‌های واقع در بخش‌های مختلف استان در دست تکمیل قرار دارند.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: همچنین بیش از ۲۰ کیلومتر از بزرگراه بندرعباس به رودان قابل افتتاح است.

شایان ذکر است عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در نخستین روز ایام‌الله دهه فجر به منظور بازدید از چند پروژه عمرانی شامل بافت فرسوده، بیمارستان و راهسازی و همچنین افتتاح ۱۶۱ کیلومتر بزرگراه و راه روستایی وارد فرودگاه جیرفت شد و  با استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.

خبر جدید  شرایط کنونی راضی کننده نیست

امیر امینی معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع، خیراله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل، هوشنگ عشایری سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، رحمت‌اله مه‌آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، محمدجعفر علیزاده معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها، محسن نریمان قائم مقام وزیر در امور استان‌ها و عبدالهاشم حسن‌نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای وزیر راه و شهرسازی وی را در این سفر همراهی می‌کنند.

خبر جدید  آمار حوادث مربوط به زلزله در کرمان ۵۵ درصد افزایش یافت
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال