18:37:35 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح پل سقدر برای رفع نقطه حادثه‌خیز جاده جیرفت- بم/ ارتقاء امنیت مردم برای تردد در محور
افتتاح پل سقدر برای رفع نقطه حادثه‌خیز جاده جیرفت- بم/ ارتقاء امنیت مردم برای تردد در محور
به گزارش ایلنا، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی پس از افتتاح پل سقدر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان قرار شد بنده به جیرفت سفر کنم و ۱۰۵ کیلومتر راه روستایی و ۵۶ کیلومتر بزرگراه را افتتاح کنم. وی افزود: با افتتاح پل ۶۰ متری سقدر نقاط حادثه‌خیز

به گزارش ایلنا، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی پس از افتتاح پل سقدر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان قرار شد بنده به جیرفت سفر کنم و ۱۰۵ کیلومتر راه روستایی و ۵۶ کیلومتر بزرگراه را افتتاح کنم.

وی افزود: با افتتاح پل ۶۰ متری سقدر نقاط حادثه‌خیز محور مذکور ترمیم شد که یک اقدام مناسب برای مردم منطقه محسوب می‌شود.

خبر جدید  هفتمین سمینار ملی آنالیز عددی درماهان

آخوندی در ادامه بیان داشت: این مسیر تا کرمان حدود ۲۵ کیلومتر آماده است و پروژه‌های واقع در بخش‌های مختلف استان در دست تکمیل قرار دارند.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: همچنین بیش از ۲۰ کیلومتر از بزرگراه بندرعباس به رودان قابل افتتاح است.

شایان ذکر است عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در نخستین روز ایام‌الله دهه فجر به منظور بازدید از چند پروژه عمرانی شامل بافت فرسوده، بیمارستان و راهسازی و همچنین افتتاح ۱۶۱ کیلومتر بزرگراه و راه روستایی وارد فرودگاه جیرفت شد و  با استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.

خبر جدید  851 مورد رای مجازات جایگزین حبس در سال جاریصادر شده است

امیر امینی معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع، خیراله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل، هوشنگ عشایری سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، رحمت‌اله مه‌آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، محمدجعفر علیزاده معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها، محسن نریمان قائم مقام وزیر در امور استان‌ها و عبدالهاشم حسن‌نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای وزیر راه و شهرسازی وی را در این سفر همراهی می‌کنند.

خبر جدید  سه پروانه زیر یک سقف/ مصائب بیماران EB در میانه تاول و زخم
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال