6:39:47 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح نمایشگاه هنرهای دستی معلول ۹۹ درصد در سیرجان
افتتاح نمایشگاه هنرهای دستی معلول ۹۹ درصد در سیرجان
گروه اجتماعی: فریبا معصومی معلول ۹۹ درصد کشور از شهرستان فومن دیروز دوشنبه، ۱۶ بهمن نمایشگاه آثار دستی خود را در مجتمع فیاض بخش بهزیستی سیرجان برگزار کرد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، فریبا معصومی معلول ۹۹ درصد کشور از شهرستان فومن نمایشگاه آثار دستی خود را در مجتمع فیاض بخش بهزیستی سیرجان

گروه اجتماعی: فریبا معصومی معلول ۹۹ درصد کشور از شهرستان فومن دیروز دوشنبه، ۱۶ بهمن نمایشگاه آثار دستی خود را در مجتمع فیاض بخش بهزیستی سیرجان برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، فریبا معصومی معلول ۹۹ درصد کشور از شهرستان فومن نمایشگاه آثار دستی خود را در مجتمع فیاض بخش بهزیستی سیرجان برگزار کرد، این نمایشگاه که بیش از یک‌هزار اثر بافتنی اعم از کیف، شال کلاه، عروسک و بافتنی‌های دیگر به معرض نمایش گذاشته شده که تا بعد از ۲۲ بهمن برای بازدید عموم دایر است.
این معلول عنوان کرد: از ۱۲ سالگی با وجود معلولیت کامل موفق به کسب اراده جهت امید به زندگی را در وجود خود به وجود آوردم و الان ۲۰ سال است که به کار بافتنی با قلاب و با یک دست شروع کردم و امروز ضمن اشتغال برای خود و حتی دیگران مخارج خود را تامین می‌کنم.
خانم معصومی که معلول مادرزادی است، گفت: در نمایشگاه‌های گوناگون و در شهرهای مختلف شرکت کردم و امروز اززندگی خود راضی هستم چون ثابت کردم معلولیت محدودیت نیست.
منبع: بهریستی سیرجان

خبر جدید  کسب 3 مدال توسط دانشجویان علوم پزشکی جیرفت در المپیاد علمی کشور

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال