6:29:17 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح نخستین مرکز حفظ قرآن کریم در ریگان
افتتاح نخستین مرکز حفظ قرآن کریم در ریگان
گروه فعالیت‌های قرآنی: نخستین مرکز حفظ قرآن کریم در خانه قرآنی روستای میرآباد دیروز یکشنبه، ۱۵ بهمن با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی ریگان و حافظ کل و جمعی از حافظان و قاریان قرآن کریم راه‌اندازی شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام محمدصادق نازلی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ریگان گفت: با همکاری

گروه فعالیت‌های قرآنی: نخستین مرکز حفظ قرآن کریم در خانه قرآنی روستای میرآباد دیروز یکشنبه، ۱۵ بهمن با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی ریگان و حافظ کل و جمعی از حافظان و قاریان قرآن کریم راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام محمدصادق نازلی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ریگان گفت: با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ریگان و خانه قرآنی روستای میرآباد، نخستین مرکز حفظ قرآن کریم در شهرستان ریگان راه‌اندازی شد.
وی افزود: خانه قرآنی روستای میرآباد ریگان یکی از فعال‌ترین مراکز قرآنی شهرستان است، لذا با همکاری این خانه قرآنی نخستین مرکز حفظ شهرستان ریگان در این روستا راه‌اندازی شد.
نازلی عنوان کرد: تعداد قرآن‌آموزان با شاگردان حفظ این خانه قرآنی ۶۰ نفر است و در ابتدا در زمینه حفظ یک جزء و ثروت در تمام مقاطع سنی یادگیری به حفظ قرآن کریم می‌پردازند.
منبع: اداره تبلیغات اسلامی ریگان

خبر جدید  پذیرش FATF با وجود تحریم بودن برخی اشخاص ونهادها دست ما را در داخل می بندد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال