15:53:09 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح دانشکده ایران‌شناسی دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان
افتتاح دانشکده ایران‌شناسی دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان
به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی دهقان پیش از ظهر چهارشنبه در دانشگاه ولی‌عصر(عج) با حضور معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه رئیس‌ جمهوری، اظهار داشت: دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در سال ۱۳۷۰ تأسیس شد و سال گذشته بیست و پنجمین سال تاسیس دانشگاه را جشن گرفتیم. وی افزود: در حال حاضر نزدیک به ۱۰ هزار

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی دهقان پیش از ظهر چهارشنبه در دانشگاه ولی‌عصر(عج) با حضور معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه رئیس‌ جمهوری، اظهار داشت: دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در سال ۱۳۷۰ تأسیس شد و سال گذشته بیست و پنجمین سال تاسیس دانشگاه را جشن گرفتیم.

وی افزود: در حال حاضر نزدیک به ۱۰ هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه ولی عصر(عج) تحصیل می‌کنند و ۲۷۵ نفر هیئت علمی شامل ۱۸ نفر استاد تمام، ۳۸ نفر دانشیار و ۱۷۸ نفر استادیار ترکیب اعضای هیئت علمی دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان را تشکیل می دهند.

خبر جدید  حماسه آفرینی در ۲۲ بهمن/کاخ آرزوهای دشمنان را نابود می کنیم

وی تأکید کرد: با گذشت ۲۵ سال تأسیس با دانشگاه‌های همزاد رقابت خوبی داشتیم و می توان گفت از بسیاری از دانشگاهها در این زمینه جلوتر هستیم، تمام پیشرفت دانشگاه را مرهون خیرانی هستیم که در ساخت خوابگاه‌ها و دانشکده‌های مختلف همکاری کردند.

رئیس دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان در ادامه خبر داد: امروز دانشکده ایران‌شناسی در دانشگاه ولی‌ عصر (عج) رفسنجان که با همت مرحوم تجدد تاسیس شده افتتاح می‌شود. مرحوم تجدد انسانی فرهیخته و عاشق ایران بودند که علاقه داشتند بحث ایران و ایرانشناسی آکادمیک شود و در دانشگاهها دنبال شود.

خبر جدید  صنعت استان کرمان در افق ۱۴۰۴ بیش از ۱۵۰ میلیون مترمکعب آب مصرف نمی‌کند

دهقان بیان داشت: ایران در تمام بخش‌ها مشهور است و در زمینه‌هایی مانند معماری، اقوام، موسیقی، غذاها، حیات‌وحش و … مباحث مفصلی است که جای کار دارد و امیدواریم، بتوانیم در این زمینه موفق باشیم.

رئیس دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان تصریح کرد: در دانشکده ایران‌شناسی مقطع کارشناسی ارشد رشته ایران‌شناسی و رشته زبان‌های باستانی دایر می‌شود که موافقت اصولی آن با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام شده و از امروز عملاً فعالیت همکاران ما آغاز می‌شود.

خبر جدید  زمین لرزه 3.4 دهم ریشتری در چاه دادخدا

دهقان یادآور شد: این دانشکده بیشتر در بحث تحصیلات تکمیلی کار می کند و دانشگاه سعی دارد، محیط این دانشکده را گسترش دهد و موزه آن به فضای بسیار بزرگی نیاز دارد.

وی به موضوع جلسه اشاره و بیان کرد: باید تولید، فروش و صادرت پسته را از سنتی به سمت مدرن‌ شدن ببریم و اگر مقاومت کنیم، مانند رودی است که ما را همراه خود می‌برد، کسی موفق است که خود را به سرعت همراه تغییر سیستم به‌روز کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال