13:51:38 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصناف در خصوص مواد محترقه موجود در بازار حساسیت جدی داشته باشند
اصناف در خصوص مواد محترقه موجود در بازار حساسیت جدی داشته باشند
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ یدالله حسن پور پیش از ظهر یکشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: در ۱۰ ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در استان کرمان ۶۲۵ میلیارد ریال است. وی افزود: در سال جاری نسبت

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ یدالله حسن پور پیش از ظهر یکشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: در ۱۰ ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در استان کرمان ۶۲۵ میلیارد ریال است.

وی افزود: در سال جاری نسبت به سال گذشته ۲۹ درصد افزایش کشفیات انواع قاچاق کالا در استان کرمان وجود داشته است.

حسن پور با اشاره به اینکه در خصوص خشکبار ۵۹۷ درصد افزایش کشفیات وجود داشته است، بیان داشت: ۱۵۵ درصد افزایش کشفیات دام قاچاق طی سال جاری در استان کرمان انجام شده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان تصریح کرد: از کشورهای شرقی و آسیای شرقی انواع گل و گیاه آلوده به صورت قاچاق در کشور وارد شده که لطمه جدی به جنگل های کشور زده که باید در این زمینه همکاری های لازم صورت گیرد.

وی در خصوص چهارشنبه سوری بیان داشت: خطرات مواد محترقه دست ساز در برخی مغازه ها وجود دارد و از اصناف می خواهیم در این زمینه حساسیت زیادی داشته باشند تا از خطرات جانی و مالی جلوگیری کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال