18:37:14 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استان کرمان قادر است بیش از ۱۴۰ مگاوات برق مازاد مورد نیاز خود را صادر کند
استان کرمان قادر است بیش از ۱۴۰ مگاوات برق مازاد مورد نیاز خود را صادر کند
به گزارش خبرگزاری موج، رضا اردکانیان، وزیر نیرو عصر امروز ۱۲ بهمن ماه در مراسم بهره برداری همزمان از طرح‌های اقتصادی و زیربنایی در استان کرمان به صورت ویدئو کنفرانس توسط ریاست جمهور گفت: با بهره برداری از این پروژه ها استان کرمان قادر است که بیش از ۱۴۰ مگاوات برق مازاد مورد نیاز خود

به گزارش خبرگزاری موج، رضا اردکانیان، وزیر نیرو عصر امروز ۱۲ بهمن ماه در مراسم بهره برداری همزمان از طرح‌های اقتصادی و زیربنایی در استان کرمان به صورت ویدئو کنفرانس توسط ریاست جمهور گفت: با بهره برداری از این پروژه ها استان کرمان قادر است که بیش از ۱۴۰ مگاوات برق مازاد مورد نیاز خود را صادر کند.

خبر جدید  تکریم از خانواده شهدا و جانبازان را وطیفه همگانی می‌دانیم

وزیر نیرو گفت: حدود ۲۰ هزار مگاوات برق توسط دو نیروگاه بزرگ سیکل ترکیبی سمنگان و نیروگاه سیکل ترکیبی گل گهر زاین هر با مشارکت بخش خصوصی احداث شده است و ۴ پست برق با اعتبار ۳ هزار میلیارد تومان در این برنامه مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

اردکانیان از افتتاح طرح های آب رسانی به چند شهر استان کرمان خبر داد و بیان کرد: با افتتاح این طرح ها،   ۱۵۳ هزار شهروندان استان به شبکه آبرسانی بهره خواهند برد که برای عملیاتی شدن آنها ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

خبر جدید  سپاه اجازه جسارت و توطئه را به کسی نخواهد داد.

در بخش برق بهره برداری از ۵ پروژه برقی، شامل نیروگاه سیکل ترکیبی سمنگان، بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی گل گهر، پست ۴۰۰ کیلوولت میمند، پست ۲۳۰ کیلوولت فولاد پرشیا و پست ۲۳۰ کیلوولت نیروگاه سمنگان صورت گرفت.

همچنین در این سفر، ۴ پروژه آب و فاضلاب شامل آبرسانی به شهر رودبار، آبرسانی به قسمتی از شهر کهنوج، آبرسانی به خورسند و آبرسانی به بهرمان، افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

خبر جدید  یک پلاک 3000 خانوار رفسنجان را گرفتار کرده است!

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال