11:39:42 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاص ۱۸ تخت رایگان به بیماران دیالیزی در بیمارستان موقوفه کرمان
اختصاص ۱۸ تخت رایگان به بیماران دیالیزی در بیمارستان موقوفه کرمان
رئیس هیئت مدیره بیمارستان موقوفه راضیه فیروز با بیان ارائه خدمات رایگان به بیماران دیالیزی در کرمان گفت: تاکنون ۱۸ تخت مجهز در بخش دیالیز این بیمارستان راه اندازی شده است که در آینده نزدیک این تعداد به ۳۰ تخت افزایش خواهد یافت. به گزارش ایسنا،«اکبری» در بازدید مدیر کل اوقاف و امور خیریه کرمان

رئیس هیئت مدیره بیمارستان موقوفه راضیه فیروز با بیان ارائه خدمات رایگان به بیماران دیالیزی در کرمان گفت: تاکنون ۱۸ تخت مجهز در بخش دیالیز این بیمارستان راه اندازی شده است که در آینده نزدیک این تعداد به ۳۰ تخت افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا،«اکبری» در بازدید مدیر کل اوقاف و امور خیریه کرمان از بخش‌های درمانی بیمارستان راضیه فیروز با اشاره به اینکه ارائه خدمات به بیماران دیالیزی در کشور بصورت رایگان انجام می‌شود، افزود: این مرکز تنها بیمارستان غیر دولتی کشور است که با اختصاص ۱۸ تخت بیمارستانی خدمات رایگان را به بیماران دیالیزی ارائه می‌دهد.

خبر جدید  خشکسالی دلیل موج مهاجرت به کرمان/ روستاها در خطر کاهش جمعیت هستند

وی با بیان این‌که شمار تخت‌های دیالیزی درآینده نزدیک به ۳۰ تخت افزایش می‌یابد، اظهار کرد: بخش دیالیز این بیمارستان به صورت ۴ شیفت به بیماران کلیوی مراجعه‌کننده به مدت ۵ ساعت خدمات دیالیزی ارائه می‌دهند.

اکبری از تجهیزشدن بیمارستان به  ۳ دستگاه پیشرفته تشخیص  بیماری‌های سرطانی و عروقی  خبر داد و گفت: دستگاه‌های آنژیوگرافی – سی تی آنژیو گرافی و پت‌اسکن از جمله دستگاه‌های پیشرفته در کشور هستند که برای نخستین بار در این بیمارستان راه‌اندازی می‌شوند.

خبر جدید  وضعیت هوای استان کرمان در 21 بهمن

وی هزینه سرمایه‌گذاری خرید دستگاه‌های جدید را ۷۰۰ میلیاردریال دانست و گفت: در راستای خدمات پزشکی به بیماران این بخش به بیش از ۴۵۰۰متر مربع فضای زیرینایی برای این ۳ دستگاه  نیاز است.

رئیس هیئت مدیریه بیمارستان راضیه فیروز اظهار کرد: سالیانه بالغ بر یک میلیارد تومان هزینه درمانی رایگان به بیماران نیازمند در این بیمارستان ارائه می‌شود.

خبر جدید  بحران آب و خشکسالی را می‌توانیم مدیریت کنیم

وی یادآور شد: با راه‌اندازی این۳ بخش شمار پزشکان متخصص از ۴۰۰ به ۶۰۰ نفر خواهد رسید.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال