8:59:58 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرا شدن قرار داد ساخت۵هزار واگن در خط تولیدمجموعه صنعتی واگن سازی پلور سبز زرند
اجرا شدن قرار داد ساخت۵هزار واگن در خط تولیدمجموعه صنعتی واگن سازی پلور سبز زرند
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه بخش اعظم از این ۹۶۰ واگنی که قرارداد بسته شده درواگن سازی زرند تولید می‌شود افزود: قرارداد تولید و تامین تعداد ۵۰۰۰ واگن در سال جاری بسته شده و انشا الله در سال آینده کار اجرایی را آغاز می‌کنیم. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه بخش اعظم از این ۹۶۰ واگنی که قرارداد بسته شده درواگن سازی زرند تولید می‌شود افزود: قرارداد تولید و تامین تعداد ۵۰۰۰ واگن در سال جاری بسته شده و انشا الله در سال آینده کار اجرایی را آغاز می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ دکتر منصور معظمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  در بازدید از کارخانه واگن‌سازی شهرستان زرند طی سخنانی اظهار داشت: این مجموعه صنعتی واگن سازی پلور سبز زرند از یک سابقه تاریخی بسیار خوبی برخوردار است و امیدواریم با شرایطی که ایجاد شده بتوانیم هم توسعه و هم گسترش را در این مجموعه صنعتی داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه بخش اعظم از این ۹۶۰ واگنی که قرارداد بسته شده درواگن سازی زرند تولید می‌شود افزود: قرارداد تولید و تامین تعداد ۵۰۰۰ واگن در سال جاری بسته شده و انشا الله در سال آینده کار اجرایی را آغاز می‌کنیم و ثمره این کار رونق کسب و کار و تلاش را در این مجموعه‌های صنعتی خواهیم دید و حداقل تا ۵ الی ۷ سال آینده کار با ظرفیت کامل انجام می‌شود.
رئیس هیئت مدیره سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در ادامه افزود: ما بعنوان سازمان گسترش، بعنوان دولت وظیفه داریم از تولید حمایت کنیم چراکه ما بنا نداریم کارخانه داری کنیم و لذا باید تلاش کنیم ظرفیت تولید این شرکت (پلور سبز) را بالا ببریم بنابرین اینگونه قرارداد‌هایی که در صنعت ریلی امضاء شده صرفاً به خاطر این است که حداکثر استفاده را از توان داخلی را داشته باشیم و امروز برای انجام این کار ظرفیت داخلی کشور آماده است.
معظمی ادامه داد: باتوجه به اینکه این همه نیروی جوان فعال و علاقمند به کار و البته دوره دیده در این شهرستان وجود دارد ما باید تلاش کنیم ظرفیت تولید را فعال کنیم و ما وظیفه داریم بستر و زمینه لازم را فراهم کنیم تا انشاالله اشتغالـزدائی لازم انجام شود.
وی با بیان اینکه مشکل اشتغال صرفا از طریق سرمایه‌گذاری برطرف می‌شود، افزود: یک موافقت‌نامه بسیار خوب با یک شرکت بین‌المللی منعقد شده که حداکثر طی سه ماه دوم سال آینده اجرایی می‌شود و در وحله اول منابع مورد نیاز فایناس از طریق منابع خارجی استفاده می‌شود و در وحله دوم تاکیدی بر افزایش سهم داخلی‌سازی است و قرار نیست که ما تجهیزات را از خارج وارد کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال