20:03:15 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجازه تضییع حقوق مردم در پروژه های عمرانی شهر کرمان را نمی دهیم
اجازه تضییع حقوق مردم در پروژه های عمرانی شهر کرمان را نمی دهیم
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، یدالله موحد در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان کرمان که با موضوع بررسی وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی شهرکرمان و هم اندیشی تمامی دست اندرکاران سابق و فعلی در محل دادگستری تشکیل شد، گفت: چنانچه در روند تکمیل این پروژه ها

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، یدالله موحد در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان کرمان که با موضوع بررسی وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی شهرکرمان و هم اندیشی تمامی دست اندرکاران سابق و فعلی در محل دادگستری تشکیل شد، گفت: چنانچه در روند تکمیل این پروژه ها حقوق عمومی آسیب ببیند بدون اغماض برخورد و در راستای احیای حقوق عامه اقدام خواهد شد.

وی با اشاره به مسائل پیش آمده راجع به پروژه های عمرانی و مطالباتی که در رسانه ها مطرح و موجب نگرانی مردم شده است، عنوان کرد: رویکرد دادگستری استان کرمان در مورد اجرای این پروژه ها حمایتی و در جهت جلوگیری از تضییع حقوق مردم خواهد بود.

رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال استان کرمان بیان کرد: در صورتی که در فرآیند تکمیل پروژه ها تملک بناها و اراضی اشخاص ضرورت پیدا کند، تاکید دادگستری بر آن است با تهاتر و مصالحه شهرداری با مالکان به عمل آید. در غیر این صورت در محدوده مقررات و به صورت عادلانه با حمایت قضائی این تملکات باید انجام شود و در این مسیر نباید به افراد سودجو و فرصت طلب اجازه داد که منافع نامشروعی را تحصیل کنند.

خبر جدید  زنگ انقلاب درمدارس انار به صدادرآمد.

وی تصریح کرد: مردم کرمان بابت اجرای پروژه های عمرانی سختی های زیادی تحمل و هزینه های فراوانی پرداخت کرده اند و تمامی مدیران از جمله استاندار کرمان برای به نتیجه رسیدن این پروژه ها تلاش بی وقفه ای را داشته اند.

وی عنوان کرد: باید قدردان این خدمات بود و حمایت همه جانبه از این اقدامات ارزشمند لازم است و مردم قدرشناس کرمان قطعا در ادامه مسیر مساعدت خواهند داشت.

موحد ادامه داد: شهردار و اعضای شورای شهر نیز با قوت و اتخاذ تدابیر مناسب باید ضمن رفع موانع و تامین مالی با حمایت دولت و دستگاه های مرتبط و ایجاد هماهنگی لازم تمامی پروژه های در حال احداث را تکمیل و چنانچه نقایصی هم وجود دارد با همفکری و مساعدت تمامی دستگاه های اجرایی و نظارتی مرتفع و در یک فرصت معقول ومنطقی این پروژه ها به بهره برداری برسانند.

خبر جدید  ساخت شهرک اسلامی و ایرانی در کرمان

وی ادامه داد: موفقیت عملکرد شهردار و شورای شهر کرمان بر مبنای پیشرفت پروژه های عمرانی شهر کرمان قابل ارزیابی است.

افراد با طرح مسائل حاشیه ای اذهان عمومی را مشوش نکنند

وی گفت: افراد نباید با طرح برخی مسائل حاشیه ای و مداخله دادن مسائل بی ارتباط مردم را نگران و اذهان عمومی را مشوش سازند و این کارهای ارزشمندی که با همت استاندار، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداران سابق و فعلی در حال انجام است را زیر سوال برد.

رئیس کل دادگستری کرمان بیان کرد: در صورتی که در پروژه های عمرانی ایرادی هم وجود داشته باشد باید در کارگروه های کارشناسی مطرح و ایرادات حقوقی و فنی احتمالی برطرف شود. لذا برجسته کردن و دامن زدن به این امور مقرون به ثواب نیست.

خبر جدید  افتتاح مرکز آزمون مدیریت آموزش و پرورش

وی یادآور شد: نمایندگان مردم در شورا و مدیران امانت دار مردم هستند و باید به گونه ای عمل کنند که مصلحت و منافع عمومی را تامین کنند و مصالح عمومی در این است که پروژه های عمرانی شهر کرمان با برنامه ریزی و تدابیر شایسته ادامه یافته و تکمیل وبه بهره برداری برسد.

وی بیان داشت: دستگاه قضائی استان در کنار حمایت از اقدامات استاندار، شهردار و اعضای شورای شهر که در این مسیر حرکت می کنند با اشخاصی که تحت هر عنوانی اختلال ایجاد و حقوق مردم را تضییع کنند برخورد می کند.

موحد با اشاره به اینکه  نباید با استفاده از رای مردم علیه مردم اقدام کرد، به دست اندرکاران  توصیه کرد: با همدلی وهمانگی همانگونه که در گذشته و حال هم وجود دارد می توان گام های بزرگی در جهت برای عمران و آبادنی شهر کرمان برداشت.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال