16:44:50 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمار فوتی های ناشی از تصادفات در جاده های کرمان افزایش یافته است
آمار فوتی های ناشی از تصادفات در جاده های کرمان افزایش یافته است
به گزارش خبرنگارمهر، سرهنگ یوسف نجفی پیش از ظهر شنبه در کمیسیون راه های استان کرمان اظهار داشت: تصادفات ریشه در عواملی مانند سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه و حرکات مخاطره انگیز بوده است. نجفی گفت: ۵۲ هزار برخورد با تخلفات حادثه ساز در جاده های استان صورت گرفته که ۹ درصد

به گزارش خبرنگارمهر، سرهنگ یوسف نجفی پیش از ظهر شنبه در کمیسیون راه های استان کرمان اظهار داشت: تصادفات ریشه در عواملی مانند سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه و حرکات مخاطره انگیز بوده است.

نجفی گفت: ۵۲ هزار برخورد با تخلفات حادثه ساز در جاده های استان صورت گرفته که ۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

رئیس پلیس راه شمال استان کرمان بیان کرد: در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شش درصد افزایش برخورد به دلیل  سرعت غیر مجاز داشته ایم و سرعت غیر مجاز ریشه همه تصادفات در جاده ها است.

خبر جدید  دو کشته در محور منوجان-بندر عباس

وی عنوان کرد: تجاوز به چپ ۱۶ درصد، نقص فنی ۱۷ درصد افزیش، استفاده از تلفن همراه ۱۱ درصد، حرکات مخاطره انگیز ۲۸ درصد افزایش یافته و بر خورد با تخلفات در سال جاری نسبت به مدت مشابه بوده است.

نجفی بیان داشت: تعداد گواهینامه های که در سال جاری به دلیل رسیدن به حد حساب نمره منفی گرفته شده است ۱۷ درصد و خودروهایی که تخلف آنها بالا بوده ۱۷ درصد افزایش یافته است.

وی بااشاره به اینکه در تمامی آیتم های مهم افزایش برخورد با متخلفان را شاهد هستیم، ابراز داشت:  در جاده های استان در ۹ ماه سال جاری ۱۰ میلیون افزایش تردد داشته ایم که این امر احتمال وقوع تصادفات را بیشتر می کند.

خبر جدید  کالاهای ضبط شده در اختیار عموم قرار می گیرد

رئیس پلیس راه شمال استان کرمان بیان کرد: عمده حوادث ما در جاده های واژگونی است که به دو علت سرعت بالا، خستگی و خواب آلودگی است.

وی ابراز داشت: به دلیل اینکه جاده های استان های همجوار توسط دوربین های زیادی کنترل می شود، استان کرمان به نوعی حیاط خلوت سرعت شده است و ما در سطح استان به ازاء هر ۱۰۰ کیلومتر یک تیم گشتی داریم.

خبر جدید  اسکان بیش از 100 هزار مسافر نوروزی درستادهای اسکان آ‌موزش و پرورش کرمان

نجفی تصریح کرد: در سال جاری تعداد تلفات در تصادفات خودروهای افغانی کش ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: تعداد تصادفات در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش زیادی نیافته، اما آمار کشته ها افزایش یافته است زیرا سال گذشته در تصادفات واژگونی که در سطح استان داشته ایم اکثرا  خودروها تک سرنشین بوده اند اما در سال جاری تصادفات دسته جمعی زیاد داشته ایم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال