13:54:57 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی ۴۴۱ مدرسه کرمان برای اسکان میهمانان نوروزی
آمادگی  ۴۴۱ مدرسه کرمان  برای اسکان میهمانان نوروزی
به گزارش ایلنا از کرمان، حسین میرزایی در دومین جلسه ستاد اسکان فرهنگیان استان بر حفظ شان و منزلت فرهنگیان در ستادهای اسکان تاکید کرد‌. وی با بیان اینکه ۴ هزار و ۸ کلاس درس از این تعداد در گروه “الف” و یکهزار و ۳۲ کلاس درس در گروه “ب” هستند، گفت: یکهزارو ۵۲۵ نفر

به گزارش ایلنا از کرمان، حسین میرزایی در دومین جلسه ستاد اسکان فرهنگیان استان بر حفظ شان و منزلت فرهنگیان در ستادهای اسکان تاکید کرد‌.

وی با بیان اینکه ۴ هزار و ۸ کلاس درس از این تعداد در گروه “الف” و یکهزار و ۳۲ کلاس درس در گروه “ب” هستند، گفت: یکهزارو ۵۲۵ نفر به عنوان عوامل اجرایی در استان به میهمانان فرهنگی خدمات ارائه می دهند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به پذیرش ۲۵۶ هزارو ۱۲۳ نفر روز میهمان نوروزی در ستادهای اسکان نوروزی سال ۹۶ اظهار کرد: پذیرش میهمانان نوروزی استان در سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ بیش از ۲۰ درصد رشد داشته است.

خبر جدید  همايش انس و مودت بازنشستگان سپاه زرند برگزارشد

میرزایی با بیان اینکه رویکرد ما در آموزش و پرورش استان رویکرد مشاهده ای و استفاده از خرد جمعی است، افزود: استفاده از خرد جمعی در راستای ارائه خدمات و حفظ شان و منزلت و عزت مندی همکاران فرهنگی مهمترین هدف از برگزاری این جلسات است.

وی افزود: توسعه و تجهیز و راه اندازی مراکز آموزشی و رفاهی در راستای حفظ عزت مندی و کرامت معلمان در چند سال اخیر در آموزش و پرورش استان صورت گرفته است.

خبر جدید  برگزاری نوآوردگاه حوزه کشاورزی جنوب کرمان + گزارش

میرزایی اظهار کرد: فرهنگیان سرآمد اجتماعی یک جامعه هستند و حفظ شان و منزلت آنان در هر زمان و مکانی مهمترین رویکرد است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه با استفاده از فرصت های قانونی بیش از ۳۰۰ باب مغازه در مکان های آموزشی استان راه اندازی شده است، عنوان کرد: این تعداد در پایان سال ۹۷ به بیش از یکهزار باب مغازه افزایش می یابد.

خبر جدید  جشنواره نان در زرند

میرزایی با اشاره به رشد ۱۰۰ درصدی در آمدهای اختصاصی آموزش و پرورش استان در سال جاری، گفت: از این ظرفیت برای رفاه و درمان همکاران فرهنگی حداکثر استفاده را می کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال