3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز سخنراني رئيس جمهور در شهر سيرجان
آغاز سخنراني رئيس جمهور در شهر سيرجان
خبرگزاري آريا-رئيس جمهور که صبح امروز براي بازديد از استان کرمان وارد شهر سيرجان شد، از دقايقي پيش سخنان خود را در جمع مردم در ورزشگاه تختي سيرجان آغاز کرد.به گزارش خبرگزاري آريا، آقاي روحاني در سخنان خود با اشاره به ايثارگري مردم استان کرمان در پيروزي انقلاب اسلامي و رشادت هاي آنان پس از

آغاز سخنراني رئيس جمهور در شهر سيرجان

خبرگزاري آريا-رئيس جمهور که صبح امروز براي بازديد از استان کرمان وارد شهر سيرجان شد، از دقايقي پيش سخنان خود را در جمع مردم در ورزشگاه تختي سيرجان آغاز کرد.
به گزارش خبرگزاري آريا، آقاي روحاني در سخنان خود با اشاره به ايثارگري مردم استان کرمان در پيروزي انقلاب اسلامي و رشادت هاي آنان پس از پيروزي انقلاب در عرصه هاي مختلف کشور گفت: براي ما اين روزها يادآور دلاوري مردم شجاع سرزمين ماست .
وي افزود : مردمي که به صحنه آمدند، فداکاري و ايثار کردند و حکومت مورد نظر خودشان را بر مبناي شرع مقدس اسلام و نظر، راي و حاکميت مردم به نام جمهوري اسلامي ايران بنا نهادند.
رئيس جمهور ادامه داد: ما مردم ايران افتخار مي کنيم که تنها انقلابي را به ثمر رسانديم که هيچ قدرت خارجي و ابرقدرتي پشت و حامي اين انقلاب نبود. 
آقاي روحاني تصريح کرد: خود مردم به تنهايي با اتحاد، ايثار و با فداکاري شان در برابر رژيم تا دندان مسلحي ايستادند که همه ابرقدرت ها از آن رژيم حمايت مي کردند.

خبر جدید  ۵۹ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کرمان کشف شد

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال