5:11:26 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آشتی دو طایفه ریگانی بعد از گذشت ۵ سال در
آشتی دو طایفه ریگانی بعد از گذشت ۵ سال در
گروه اجتماعی: معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ریگان گفت: دو طایفه سابکی و شهیکی بعد از گذشت ۵ سال طی مراسمی در فرمانداری ریگان با هم صلح کردند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، علیرضا غلامشاهزاده، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ریگان روز پنج‌شنبه، ۱۲ بهمن گفت: دو طایفه سابکی و شهیکی در شهرستان ریگان طی

گروه اجتماعی: معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ریگان گفت: دو طایفه سابکی و شهیکی بعد از گذشت ۵ سال طی مراسمی در فرمانداری ریگان با هم صلح کردند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، علیرضا غلامشاهزاده، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ریگان روز پنج‌شنبه، ۱۲ بهمن گفت: دو طایفه سابکی و شهیکی در شهرستان ریگان طی سال‌های مختلف اختلافاتی در زمینه مرزهای جغرافیایی خود داشتند که امروز طی مراسمی صلح و سازش کردند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه کدورت‌هایی بین این دو طایفه طی این مدت انجام شده بود که در بعضی از مواقع منجر به نزاع و درگیری شده بود امروز با حضور سران طوایف این دو طایفه تمام اختلافات را کنار گذاشتند.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ریگان با بیان اینکه نعمت آرامش و امنیت یکی از بزرگترین نعمت‌های خداوند به بندگان خود است، بیان کرد: دو طایفه شهیکی و سابکی که از طوایف اصیل و ریشه‌دار شهرستان هستند اکنون موجب سرور است که بین این دو طایفه به صلح و صفا تبدیل شد.
غلامشاهزاده افزود: در شهرستان ریگان طوایف مختلفی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند که در صلح وسازش و آرامش خاطر زندگی می‌کنند و تمام تلاش ما این است که طوایف در کنار یکدیگر با انسجام و اتحادی که با یکدیگر دارند زندگی کنند.
وی با بیان اینکه اختلاف و درگیری میان طوایف می‌تواند به امنیت منطقه خدشه وارد کند، تأکید کرد: در همین راستا و با هدف تحکیم وحدت میان مردم ریگان تلاش‌هایی انجام شد تا زمینه صلح و سازش طوایف فراهم شود.
منبع: فرمانداری ریگان

خبر جدید  تجمع مردم کرمان در محکومیت اقدام موهن نشریه فرانسوی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال