15:02:08 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آرمان های شهدا برای جوانان تبیین شود
آرمان های شهدا برای جوانان تبیین شود
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام امان الله علیمرادی پیش از ظهر دوشنبه در آیین تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام در این دانشگاه در سخنانی اظهار کرد: خداوند شهدا را گرامیداشت و هر ملتی که شهید بدهد و آماده شهادت باشد زنده است و عزت دارد. حجت الاسلام علیمرادی گفت: سلام بر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام امان الله علیمرادی پیش از ظهر دوشنبه در آیین تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام در این دانشگاه در سخنانی اظهار کرد: خداوند شهدا را گرامیداشت و هر ملتی که شهید بدهد و آماده شهادت باشد زنده است و عزت دارد.

حجت الاسلام علیمرادی گفت: سلام بر شما شهیدان که امروز میهمان رفسنجان و دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان هستید از طرف خود، امام جمعه معزز، مردم رفسنجان، دانشجویان و دانشگاهیان به حضور شما خیر مقدم عرض می کنم.

خبر جدید  وقوع ریزگردها در کرمان

وی افزود: نام شهدا در آسمان بلند آوازه است درود خدا بر شما مردم که نام آنها را بلند کردید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان تصریح کرد: دانشگاه آزاد رفسنجان افتخار دارد مدفن دو شهید عزیز باشد شما شهدا پاکید و پاکیزه است زمینی که در آن دفن شده اید. خداوند شما را گرامی داشت شما را زنده دانست هر ملتی که شهید بدهد و آماده شهادت باد زنده است عزت دارد.

خبر جدید  افتتاح کارخانه فروکروم رفسنجان

وی گفت: ملتی که آماده شهادت باشد به لطف الهی و نه به دست قلدران و مستکبران و دشمنان دل بسته است.

حجت الاسلام علیمرادی اظهار کرد: پیام شهیدان راه عزتمند حیات طیبه است که ما آن را ادامه می دهیم تا انجا که وعده الهی محقق شود و صاحب زمان بر سراسر عالم حاکم شود.

خبر جدید  آتش سوزی مراتع بردسیر به علت سهل انگاری گردشگران

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال